Правила прийому

Порядок набору дітей

до дошкільних навчальних закладів

1.Загальні положення.

1.1.Порядок розроблено згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад.

2.Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності.

2.1.Набір дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних.

2.2. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку. Прийом дітей здійснюється відповідно до черговості заявника у реєстрі та відповідно до вільних пільгових місць у дошкільному навчальному закладі (20 % на кожну вікову групу).

2.3. До пільгової категорії відносяться:

2.3.1. Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

2.3.2. Діти військовослужбовців, працівників прокуратури та правоохоронних органів.

2.4. Прийом дітей ясельного віку (від 2р. до 3р.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

2.5. Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром (Прохідний бар’єр – перелік дітей заявників, кількість яких визначається наповнюваністю групи, що, як правило, відповідає нормам, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України №128 від 20.02.2002).

2.6. Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

2.7. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.

2.8.Питання ротації дітей в ДНЗ завідувач закладу здійснюють самостійно.