Заклад дошкільної освіти «Теремок» Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської обл. ZDO «Teremok» Mykolayivs'ka mis'ka rada Stryjs'kyj rajon L'vivs'ka oblast'

ЗДО "Теремок" гостинно відчиняє двері для дорослих і малят!

Повна назва: Заклад Дошкільної Освіти «Теремок» Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області.

Заснований 25 січня 1988 року.

·Форма власності - комунальна

Контактна інформація:

·Юридична адреса: 81600, Львівська область, м. Миколаїв, вул. Болоня, 2

·Номер телефону: (03241) 52284

·Електронна пошта: [email protected]

Режим роботи

Робочий тиждень: 5 днів.

Графік роботи: з 730 до 1800

Працюють 6 груп дошкільного віку

Проектна потужність: 115 місць.

Триразове харчування дітей.

Директор ЗДО «Теремок»: Онишко Галина Євстахіївна

Вихователь-методист: Юрчишин Галина Василівна

Кадрове забезпечення:

Кількість працівників - 35. З них педагогів – 16, медичних працівників – 1, обслуговуючого персоналу – 18.

Педагоги:

Левицька Х.І. – соціальний педагог; Хомяк О.Р., Гаркот О.М., Борусовська Л.В., Паньковецька Г.В., Збудовська Н.В., Порошок Н.В., Тупис О.П., Грабовенська О.С., Нетежак О.Б., Кравців А.А., Білоус М.М. - вихователі; Хлопецька А.М., Якушенко І.В. музичні керівники.

Колектив активно вдосконалює професійний рівень: бере активну участь у педрадах, семінарах, методоб’єднаннях, конкурсах, виставках. Працівники колективу доброзичливі, ерудовані, тактовні, гуманно-моральні, дотримуються педагогічної етики, сумлінно виконують свої обов’язки.

Педагогічне кредо співзвучне з осмисленням В. Сухомлинського. «…Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.

Життєве кредо. Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях - мудрість

Девіз ЗДО «Теремок».

Найкращий світ малих діток –

У садочку «Теремок»

Наш такий веселий дім

Не змовкає сміх у нім

А малечі, мов квіток,

Ось такий наш «Теремок»!

Провідним напрямком роботи закладу дошкільної освіти «Теремок» є: реалізація основних завдань дошкільної освіти, а саме оптимізування роботи з формування соціально-громадянської компетентності та національно-патріотичних почуттів дітей дошкільного віку шляхом використання методів інтерактивної взаємодії; активізація освітнього напрямку соціально-фінансової грамотності дошкільників у процесі реалізації міжнародної програми "Афлатот"; покращити ефективність з фізичного виховання, впроваджуючи інноваційні педагогічні та здоров'язбережувальні технології, профілактичні оздоровчі вправи та прийоми валеологічної освіти дошкільнят; формування позитивного досвіду дітей дошкільного віку з духовно-морального виховання на християнських цінностях.