Заклад дошкільної освіти «Теремок» Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської обл. ZDO «Teremok» Mykolayivs'ka mis'ka rada Stryjs'kyj rajon L'vivs'ka oblast'

Навчальний процес

Пріоритетні напрями ЗДО: національно-патріотичний та гуманітарний

Проблема: формування життєво-компетентної, духовно-моральної, національно-патріотичної, гуманістично-демократичної, самоідентифікованої, економічно-соціалізованої, різнобічно розвиненої особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільника, враховуючи досягнення та перспективи розвитку дитини, та, забезпечуючи якість освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога, як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог та програми розвитку дитини «Українське дошкілля».

Завдання:

1. Оптимізація освітнього напряму з створення умов для виховання національно-патріотичного дошкільника з високими морально-духовними якостями, свідомого громадянина з активною життєвою позицією.

2. Продовжувати формувати фізично-розвинену особистість дитини, виховувати свідоме ставлення до здорового способу життя шляхом використання інноваційних технологій, активних форм і методів формування здоров’язбережувальної компетентності дошкільників.

3. Вдосконалювати роботу по впровадженню формування позитивного досвіду дітей дошкільного віку з духовно-морального виховання на християнських цінностях.

4. Сприяти удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування української громадянської ідентичності.

Пріоритетні напрямки ЗДО "Теремок" - національно-патріотичний та гуманітарний.

Проблема: Формування життєво-компетентної, різнобічно розвиненої, економічно-соціалізованої, освіченої, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільника, враховуючи досягнення та перспективи розвитку дитини, та, забезпечуючи якість освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога, як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог та програми розвитку дитини "Українське дошкілля".

Завдання ЗДО:

1. Оптимізувати роботу з формування соціально-громадянської компетентності та національно-патріотичних почуттів дітей дошкільного віку шляхом використання методів інтерактивної взаємодії.

2. Активізація освітнього напрямку соціально-фінансової грамотності дошкільників у процесі реалізації міжнародної програми "Афлатот".

3. Покращити ефективність з фізичного виховання, впроваджуючи інноваційні педагогічні та здоров'язбережувальні технології, профілактичні оздоровчі вправи та прийоми валеологічної освіти дошкільнят.

4. Формування позитивного досвіду дітей дошкільного віку з духовно-морального виховання на християнських цінностях.